• Ново
Трговска марка ликовна уметност Зачинета природа xii платно уметност од ревизија на Лиза

Трговска марка ликовна уметност Зачинета природа xii платно уметност од ревизија на Лиза

Buyers rating:
DEN 1530.08

Износ

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна уметност „зачинета природа xii“ платно уметност од Лиза Ревизија : Уметник : Лиза Ревизија. Тема : Илустрација. Стил : современ. Тип на производ : галерија обвиткано платно уметност. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Карактеристики

Производи во категоријата