• Ново
Пат за шафран, без пилешко подлога за пилешко месо, тајландски глупак, Оз

Пат за шафран, без пилешко подлога за пилешко месо, тајландски глупак, Оз

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Оваа пилешка подлога без глутен од шафран, тајландски глувче, замрзната вечера има пилешко месо без антибиотици, печено за да создаде вкусна вечера направена со тестенини од ориз. Сосаден со зеленчук во подлога од кикирики Тајландски сос, овие замрзнати, подготвени за јадење оброци имаат вкусно пилешко во удобна ТВ вечера. Совршено за тие ноќи кога ви треба пилешка подлога тајландски подготвени да јадете во моментот кога ќе забележите. Ако барате вкусови на влажно пилешко во јадења од рерна, па дури и пилешко брзо печење, испробајте ги нашите индиски јадења со храна. Тие се внимателно подготвени со пилешко одгледувано без антибиотици. Уживајте во нашите овластени зачинети азиски јадења со пилешко, како и нашиот избор на замрзнати оброци. Со толку многу популарни, замрзнати вечери за еден и замрзнат оброк без глутен, сигурно ќе најдете оброк од шафран што го сакате. Побарајте нè веднаш до подготвените замрзнати оброци и не заборавајте да ги испробате сите наши светски опции за оброк за замрзнување на пилешко : пилешко подлога тајландски, пилешко тика масала, пилешко бирјани или наше кокосово кари пилешко. Започнете го вашето патување кон подобри кулинарски искуства на патот Шафран. 19 g протеини по порција . Сертифициран GF без глутен (сертифициран глутен бесплатно од GFCO�) . Сертифициран халал (овластен халал од ifanca, �) .�. Пилешко одгледувано без антибиотици некогаш . Пилешко одгледувано со грижа (нашето семејство одгледувани кокошки се хранат со 100% вегетаријанска диета, умствено ракувана со соодветно засолниште и области за одмор кои промовираат здраво однесување и никогаш, никогаш, никогаш, некогаш дадени антибиотици) . 10 унца шафран патот без глутен пилешко подлога тајландски глупак.

Карактеристики

Производи во категоријата

ВЛЕЧЕНИ Градници Со Плус Големина, Женски Градници За Склекови Тантела Обложена Со Цветна Контура Под Жица Лесно Обложен Нурнувачки
  • Ново
Оценка на клиентот:

ВЛЕЧЕНИ Градници Со Плус Големина, Женски Градници За Склекови Тантела Обложена Со Цветна Контура Под Жица Лесно Обложен Нурнувачки

Градник За Жени Градник Со Долна Жица Чипка Цветен Градник Необложен Необложен Плус Големина Целосна П�

DEN 1.00