• Ново
Атлетски работи женски патика со ниски банџи

Атлетски работи женски патика со ниски банџи

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Ажурирајте ја активната гардероба со женски атлетски работи со низок атлетски чевли. Се одликува со дизајн на тркалезни пети и нуди поддршка додека сè уште изгледа стилски. Чевлите за атлетски работи, исто така, имаат горе што обезбедува подвижност и дишење. Овој чевел може да се носи за активен животен стил или секојдневна употреба. Спарете го со јога панталони за обичен изглед. Чевлите за лизгање на мрежи се достапни во различни бои, овозможувајќи ви да одговарате на вашиот изглед непречено. Исто така, се одликува со вграден ентериер со подножје и мемориска пена што дава удобна поддршка. Оваа ставка е достапна во различни големини, песокот, исто така, доаѓа во ширина, така што можете да го најдете идеалното вклопување. Athенски атлетски дела ниско ниво на атлетичарска патика : 100% вештачки горе. 35,43% PU и 64,57% полиестер. Стилот на лизгање. Банги чипка. Горниот дишење. Подготвено стапало. Не-обележување ѓон. Избришете чисто со крпа.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бела Вита Сатара Слајд сандали
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бела Вита Сатара Слајд сандали

Сатарата од Бела Вита е сериозно толку забавно! Горените се достапни или во класични летни ткаенини или

DEN 2.00