• Ново
Dayco V-Појас-Алатка-21 32

Dayco V-Појас-Алатка-21 32

Buyers rating:
DEN 865.92

Износ

Дополнителен Погонски Ремен кабелот од fiмидни влакна ја стабилизира должината на ременот што го прави овој ремен специјално прилагоден за погони за спојување. Капакот во стилот НА оем обезбедува оптимално контролирано држење и лизгање на ременот. Дизајниран да работи во обратен свиок, апликации за мирување од задната страна. Обезбедува супериорен капацитет за носење товар. Материјал : Соединение Од Синтетичка Гума. Надворешен Обем : 32.00 во. Врвна Ширина : .656 во. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мвеомтд Жени Обична Кошула За Печатење На Денот На Благодарноста Дебел Дуксер Зимски Тркалезен Врат Топла Мека Модна Долна Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мвеомтд Жени Обична Кошула За Печатење На Денот На Благодарноста Дебел Дуксер Зимски Тркалезен Врат Топла Мека Модна Долна Облека

Стил : Секојдневен Одговара : Одговара на големината Дебелина : Стандард Како да се мие : Рачно Миење Ладн

DEN 1.00
6,5 22 куки за добредојде, црна
  • Ново
Оценка на клиентот:

6,5 22 куки за добредојде, црна

Овие луксузни декоративни куки го претвораат организирањето и украсувањето на вашиот дом во еден лесен

DEN 1119.84