• Ново
Dayco V-Појас-Алатка-21 32

Dayco V-Појас-Алатка-21 32

Buyers rating:
DEN 865.92

Износ

Дополнителен Погонски Ремен кабелот од fiмидни влакна ја стабилизира должината на ременот што го прави овој ремен специјално прилагоден за погони за спојување. Капакот во стилот НА оем обезбедува оптимално контролирано држење и лизгање на ременот. Дизајниран да работи во обратен свиок, апликации за мирување од задната страна. Обезбедува супериорен капацитет за носење товар. Материјал : Соединение Од Синтетичка Гума. Надворешен Обем : 32.00 во. Врвна Ширина : .656 во. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна.

Карактеристики

Производи во категоријата

6,5 22 куки за добредојде, црна
  • Ново
Оценка на клиентот:

6,5 22 куки за добредојде, црна

Овие луксузни декоративни куки го претвораат организирањето и украсувањето на вашиот дом во еден лесен

DEN 1119.84
Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00
1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring

Овој прстен покажува кластер на треперливи тркалезни дијаманти во неговиот центар Хало рамка со помали

DEN 4127.84