• Ново
Кратка обука за активни полначи на Reebok Mens и Big Mens, до големина 3XL

Кратка обука за активни полначи на Reebok Mens и Big Mens, до големина 3XL

Buyers rating:
DEN 448.00

Износ

Овој тренинг на Reebok "Charger " е совршен за удобност за време на вашите вежби. Ова кратко е изработено од 100% материјал за блокирање на полињата (100% полиестер). Овој атлетски краток е дизајниран со ткаенина за брзо сушење, која е специјално дизајнирана за да ја избрише влагата од вашата кожа. Останете суви и удобни за време на вежбање со голема издржливост и никогаш не мора повторно да застанувате или да забавите заради пот. Еластичната лента за половината и затворањето на прицврстувањето ја прегрнува половината за вклопување, додека плетената ткаенина виси совршено на колковите и нозете. Овие шорцеви се совршени за вашиот активен ден и вежби. Шорцеви за обука. Влечење на половината. Ателетски краток. 100 % полиестер. Лого на Делта Делта. Машинско миење ладно и суво суво на ниско ниво. Активно/атлетично.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бринли Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бринли Ко.

Што сакаме во врска со лекарите на Лија од Бринли Ко? Тие се кул, сепак класични со ватирани вегански кож�

DEN 799.84