• Ново
Зелена Р.Р.Е. Лесни ленти за замрзнување со капаци, 2-пакет

Зелена Р.Р.Е. Лесни ленти за замрзнување со капаци, 2-пакет

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

The RRE (Rapid Rush-out out лесно) фиоката за замрзнување е шарен и вселенски ефикасен начин за складирање на храна во вашиот замрзнувач. Пријатните дното ви овозможуваат лесно да ги истуркате замрзнатите коцки од RRE без целата врева да треснете сад за коцка мраз наоколу, осигурувајќи дека ниту една коцка не се отстранува од своето место сè додека не сакате да го користите. Без разлика дали сакате да ги задржите пред-исечените состојки на рака за да подготвите брзи оброци или индивидуално големи делови од замрзнато овошје за пијалаци во движење, RRE е одличен за зафатените луѓе и заштедува пари со тоа што ги одржувате вашите намирници свежи. RRE е одличен начин за складирање на зеленчук, сосови, билки и многу повеќе, а неговиот тенок дизајн заштедува простор за замрзнување. Убав, удобен и економичен, контејнерот за замрзнување RRE е совршен додаток на вашата кујна. JM Green R.R.E. Лесни ленти за замрзнување со капаци, 2-пакет : Шарен и вселенски ефикасен начин за чување храна во вашиот замрзнувач. Пријатните дното ви овозможуваат лесно да ги истуркате замрзнатите коцки. Одличен начин за чување зеленчук, сосови, билки и многу повеќе. Тенок дизајн заштедува простор за замрзнување. Мини : 24 дупки.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Товарни Фармерки со Висок Струк Џебни Широки Товарни Панталони Со Права Широка Нога Тексас Фармерки Улична Облека Панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Товарни Фармерки со Висок Струк Џебни Широки Товарни Панталони Со Права Широка Нога Тексас Фармерки Улична Облека Панталони

Добредојдовте Во Продавницата За Женска Облека Кинхвинг, ви посакувам среќен шопинг Нашите производи �

DEN 0.33
Фицхарис, Тим Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-гребен манта зраци-Островот Пенида-Индонезија
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фицхарис, Тим Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-гребен манта зраци-Островот Пенида-Индонезија

Фицхарис, Тим 18х15 Црно Украсено Дрво Врамено со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов гребен ман

DEN 3.33