• Ново
Едноставно Дејзи, среќен килим на областа на Хипи Икат, 5 '5'

Едноставно Дејзи, среќен килим на областа на Хипи Икат, 5 '5'

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Создадете разнобојно и зрачно вибрации околу вашиот дом со Бомбај со едноставно Daisy 5 'тркалезна темна кобалт сина Бомбај пролет Chenille килим од нашата среќна хипи колекција. Секој ќе ужива во креативноста и радоста донесена во вашата кујна или дневна соба од овој декоративен килим Chenille! Сите дизајни во оваа колекција ќе ве натераат да се насмеете додека се впуштате во бојата донесена во вашиот дом. Секој од нашите килими е стилски и функционален со зголемени рабови. Предложена е подлога за килим што не се лизга. Мека под нозете, изработена од текстуриран Ченил. Стилски и функционален за области со висок сообраќај. Зголемени рабови. Предложено е подлога за килим што не е на лизгање. Суво чисто/место чисто.

Карактеристики

Производи во категоријата

Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00
1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring

Овој прстен покажува кластер на треперливи тркалезни дијаманти во неговиот центар Хало рамка со помали

DEN 4127.84