• Ново
Карастански килими го проследуваат пресекот 6 '9' килим во областа

Карастански килими го проследуваат пресекот 6 '9' килим во областа

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Наменето за килими Карастан од Боби Берк, колекцијата Траверс има најразлични сложени геометриски и шарени обрасци со суптилни акценти на апстрактна дизајн во разноврсни неутрални комбинации на бои. Машина ткаена со премија полиестерско предиво; Оваа колекција на килим во областа има текстуриран куп што прави луксузна изјава во кој било простор. Еластичниот полиестер нуди раскошна мекост и богати бои со сигурна трајност дизајнирана да напредува во области со висок сообраќај. Достапно во популарни големини, како што се 5x8 и 8x10, оваа колекција на килими е одличен избор за додавање стил на различни простори во вашиот дом. Стилски дизајн : Овој трендсетинг геометриски дизајн на килим со разноврсна палета на бои може да биде беспрекорно интегриран во најразлични стилови на домашен декор . Трајни материјали : 100% полиестерски површински влакна и јасен палто за спреј за латекс нуди супериорна сила на отпорност на дамка, избледи- избледи- избледи- избледи- избледи- избледи- избледи- избледи- избледи- избледи- избледи- избледи- избледи- избледи- избледи- избледи- избледи- избледи- избледи- избледи- избледи- избледи- избледи- избледи- избледи- избледи- избледи- избледи- избледи- избледи- избледи- избледи- избледи- избледи- избледи- избледи- избледи. Отпорна јасност во боја и фиксна форма . Низок куп : Висината на купот со низок профил нуди идеална функционалност за секој зафатен простор со помагање на намалување на опасностите од тропање и пречки во влегувањето, бидејќи нема да ги спречи вратите да се отвораат или затворат . лесна грижа и чиста : The Clean : The The Clean : Лесна за чиста површина ја одржува оваа област килим привлечна за наредните години; Едноставно испразнете редовно, самото место чисто со решение на благ детергент и вода, или чиста професионално кога е потребно . Увезено од Турција : Карастански килими има партнерства со врвни добавувачи низ целиот свет за да ги обезбеди најдобрите решенија за декор за вашиот дом.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кухас Женски Палта Јакни За Жени Мода Секојдневен Ноќта НА Вештерките Печатење Кардиган Со Средна Должина Женски Врвови Портокал
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кухас Женски Палта Јакни За Жени Мода Секојдневен Ноќта НА Вештерките Печатење Кардиган Со Средна Должина Женски Врвови Портокал

Кухас Женски Палта Јакни За Жени Мода Секојдневен Принт За Ноќта На Вештерките Кардиган Со Средна Должи

DEN 1.67
ВЛЕЧЕНИ Градници Со Плус Големина, Женски Градници За Склекови Тантела Обложена Со Цветна Контура Под Жица Лесно Обложен Нурнувачки
  • Ново
Оценка на клиентот:

ВЛЕЧЕНИ Градници Со Плус Големина, Женски Градници За Склекови Тантела Обложена Со Цветна Контура Под Жица Лесно Обложен Нурнувачки

Градник За Жени Градник Со Долна Жица Чипка Цветен Градник Необложен Необложен Плус Големина Целосна П�

DEN 1.00
Женски Удобен Резервоар Блузи Клиренс Облека Смешни Печатени Маици Трендовски Фустан Летни Врвови Без Ракави Кошули Со Кружен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Удобен Резервоар Блузи Клиренс Облека Смешни Печатени Маици Трендовски Фустан Летни Врвови Без Ракави Кошули Со Кружен

Многу кул за носење, Нов Изглед.90" Должина : 71см / 27.Повод : Дома, Секојдневно.Како да се мие : Рачно Миење Ла

DEN 0.67
Домот Е Местото Каде Што Ги Чувате Четките За Шминка Смешни Женски Ѕидни Налепници За Ѕидови кора и Стап ѕидни уметнички мурали
  • Ново
Оценка на клиентот:

Домот Е Местото Каде Што Ги Чувате Четките За Шминка Смешни Женски Ѕидни Налепници За Ѕидови кора и Стап ѕидни уметнички мурали

Прикажете ја вашата страст со Овој Црн Винил Ѕид Цитати Налепници Инспиративни Цитати Налепници Кора И

DEN 0.67
Квалентно Мало Дете Девојки Сандали Круг Сандали Мало Девојче Пеперутка 3Д Кристал Пеперутка Печатење Сандали Цветна Забава
  • Ново
Оценка на клиентот:

Квалентно Мало Дете Девојки Сандали Круг Сандали Мало Девојче Пеперутка 3Д Кристал Пеперутка Печатење Сандали Цветна Забава

Круг Сандали Мало Девојче Пеперутка 3д Кристал Пеперутка Печатење Сандали Цвет Партија Мало Девојче Сл�

DEN 319.84