• Ново
ИРНГУГ05ХЛ, Општи Комунални Ракавици, Пар, Црно

ИРНГУГ05ХЛ, Општи Комунални Ракавици, Пар, Црно

Buyers rating:
DEN 256.64

Износ

Пеглани Екстра големи општи комунални спандекс ракавици во црна боја имаат засилена дланка, седло и прсти со двоен бод обезбедувајќи удобност.Работни Ракавици. Примарен материјал : Спандекс; Синтетичка Кожа. Екстра-Голем. Црно. 1 пар. Рака Специфични. Безбедно затворање на зглобот на куката и јамката. Погоден за употреба во градежништво, работа во продавница, работа со опрема и местење. 100% перат. Двојно зашиени синтетички засилувања на дланката, седлото и прстите. Продадени како 1 Пар. Продадени како 1 Пар. Примарен материјал : Спандекс; Синтетичка Кожа. Рака Специфични. Двојно зашиени синтетички засилувања на дланката, седлото и прстите. Екстра-Голем. Безбедно затворање на зглобот на куката и јамката. Црно. Погоден за употреба во градежништво, работа во продавница, работа со опрема и местење. 1 пар. 100% перат.

Карактеристики

Производи во категоријата

ВЛЕЧЕНИ Градници Со Плус Големина, Женски Градници За Склекови Тантела Обложена Со Цветна Контура Под Жица Лесно Обложен Нурнувачки
  • Ново
Оценка на клиентот:

ВЛЕЧЕНИ Градници Со Плус Големина, Женски Градници За Склекови Тантела Обложена Со Цветна Контура Под Жица Лесно Обложен Нурнувачки

Градник За Жени Градник Со Долна Жица Чипка Цветен Градник Необложен Необложен Плус Големина Целосна П�

DEN 1.00
Кухас Женски Палта Јакни За Жени Мода Секојдневен Ноќта НА Вештерките Печатење Кардиган Со Средна Должина Женски Врвови Портокал
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кухас Женски Палта Јакни За Жени Мода Секојдневен Ноќта НА Вештерките Печатење Кардиган Со Средна Должина Женски Врвови Портокал

Кухас Женски Палта Јакни За Жени Мода Секојдневен Принт За Ноќта На Вештерките Кардиган Со Средна Должи

DEN 1.67