• Ново
ИРНГУГ05ХЛ, Општи Комунални Ракавици, Пар, Црно

ИРНГУГ05ХЛ, Општи Комунални Ракавици, Пар, Црно

Buyers rating:
DEN 256.64

Износ

Пеглани Екстра големи општи комунални спандекс ракавици во црна боја имаат засилена дланка, седло и прсти со двоен бод обезбедувајќи удобност.Работни Ракавици. Примарен материјал : Спандекс; Синтетичка Кожа. Екстра-Голем. Црно. 1 пар. Рака Специфични. Безбедно затворање на зглобот на куката и јамката. Погоден за употреба во градежништво, работа во продавница, работа со опрема и местење. 100% перат. Двојно зашиени синтетички засилувања на дланката, седлото и прстите. Продадени како 1 Пар. Продадени како 1 Пар. Примарен материјал : Спандекс; Синтетичка Кожа. Рака Специфични. Двојно зашиени синтетички засилувања на дланката, седлото и прстите. Екстра-Голем. Безбедно затворање на зглобот на куката и јамката. Црно. Погоден за употреба во градежништво, работа во продавница, работа со опрема и местење. 1 пар. 100% перат.

Карактеристики

Производи во категоријата

Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art
  • Ново
Оценка на клиентот:

Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art

Уметник : Fab Funky Subject : Animalsstyle : Modern & Modernively Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, у�

DEN 1530.08