• Ново
амлбб Плус Големина За Жени Жени Летни Обични Фустани Со Маици Со Кратки Ракави Лабав Печатен Фустан со Џебови На Дозвола

амлбб Плус Големина За Жени Жени Летни Обични Фустани Со Маици Со Кратки Ракави Лабав Печатен Фустан со Џебови На Дозвола

Buyers rating:
DEN 488.96

Износ

Мода Женско Лето Плус Големина Обичен Лабав Џеб Без Ракави Тркалезен Врат Секси Печатен Фустанкарактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Многу жешко за носење. 4.Одлично За Забава, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5.It изработена е од висококвалитетни материјали,ткаенината е многу удобна ,доволно издржлива за вашето секојдневно носење. Сезона : Сите Сезони Пол : Женски Материјал : Полиестерокција : Разноврсен секојдневен стил : Сексил Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Големина На Фустан : С - - - - - Мали НАС4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА8 ЕУ34 Биста - - - - 96см/37,80 Хип - - - - 104см/40,94 Должина - - - - 94см/37,01 Големина : М - - - - СРЕДНИ САД6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА10 ЕУ36 Биста - - - - 100см/39,37 Хип - - - - 108см/42,52 Должина - - - - 95см/37,40 Големина : Л - - - - Големи САД8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА12 ЕУ38 Биста - - - - 104см/40.94 Хип - - - - 112см/44.09 Должина - - - - 96см/37.80 Големина : XL- - - - X-Големи САД10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА14 ЕУ40 Биста - - - - 108см/42,52 Хип - - - - 116см/45,67 Должина - - - - 97см/38,19 Големина : ХХЛ- - - - ХХ-Големи САД12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА16 ЕУ42 Биста - - - - 112см/44.09 Хип - - - - 120см/47.24 Должина - - - - 98см/38.58 . Должина На Облекување На Жените : Должина На Коленото. Сезона : Лето / Пролет. Дизајн Функција : овој женски фустан имаат Без Ракави, Собрани Здолништа Дизајн. Начин на живот : Елегантни летни фустани за жени секојдневен сарафан совршен погоден за различни прилики. Како што се носат секојдневен, летна плажа, забави, свадба гости, дипломирање, матурска, коктел, враќање дома, одмор, меден месец, крстарење, одмор, родендени, вечера, летни вечери, хор перформанси, игра, датум ноќи, подиумот, театар, повик отворено, дома, куќа, ноќ надвор, секојдневниот живот, полу формални или специјални прилики. Начин на живот : Елегантни летни фустани за жени секојдневен сарафан совршен погоден за различни прилики. Како што се носат секојдневен, летна плажа, забави, свадба гости, дипломирање, матурска, коктел, враќање дома, одмор, меден месец, крстарење, одмор, родендени, вечера, летни вечери, хор перформанси, игра, датум ноќи, подиумот, театар, повик отворено, дома, куќа, ноќ надвор, секојдневниот живот, полу формални или специјални прилики.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Летен Мек Секојдневен Фустан Краток Ракав Лабав Елегантен Фустан Од Екипажот Цветен Дезен Печатен Фустан Од Бохо Плажа
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Летен Мек Секојдневен Фустан Краток Ракав Лабав Елегантен Фустан Од Екипажот Цветен Дезен Печатен Фустан Од Бохо Плажа

Женски Летен Мек Секојдневен Фустан Краток Ракав Лабав Елегантен Фустан Од Вратот На Екипажот Печатен �

DEN 319.68
Мијаилима Црвена ХХЛ Обични Фустани За Жени Ракав Фустан Краток Фустан Секојдневен Нацртајте Низа Обична Секојдневна Возбуда
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мијаилима Црвена ХХЛ Обични Фустани За Жени Ракав Фустан Краток Фустан Секојдневен Нацртајте Низа Обична Секојдневна Возбуда

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 3.33
колати Готски Фустан За Жени Секси Фустани Со Ракави Од Чипка Надвор Од Рамото Гроздобер Средновековен Фустан За Ноќта На Вештерките
  • Ново
Оценка на клиентот:

колати Готски Фустан За Жени Секси Фустани Со Ракави Од Чипка Надвор Од Рамото Гроздобер Средновековен Фустан За Ноќта На Вештерките

колати Готски Фустан За Жени Секси Фустани Со Ракави Од Чипка Надвор Од Рамото Гроздобер Средновековен

DEN 2.67
Женски Рафл Ракав Мини Фустани Секојдневен Принт Краток Фустан На Екипажот Пролетен Фустан Половината Висока Ниска Возбуда Коктел
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Рафл Ракав Мини Фустани Секојдневен Принт Краток Фустан На Екипажот Пролетен Фустан Половината Висока Ниска Возбуда Коктел

долги фустани за жени,долги цветни фустани за жени,долги празнични фустани за жени 2022 година,долги макс�

DEN 399.84