• Ново
Облека за удобност, женски жолт цветен печатен џеб фустан без ракави

Облека за удобност, женски жолт цветен печатен џеб фустан без ракави

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Светло мек жолт цветен фустан за печатење што е совршен за пролет и толку симпатична ќе ја пронајдете секоја причина да го носите. Должината на коленото и фустанот за пламен се одликува со деколте за лажички, дизајн без ракави, плетени половината, широко здолниште на линија и џебови од страната. Спарете го овој фустан со должина на коленото со станови за шик ден, погледнете го или облечете го со страшни потпетици. Направено во Соединетите држави - САД од удобен материјал за истегнување. Полиестер спандекс плете. V фустан од вратот. Страничен отвор. Должина на коленото. линија на линија.

Карактеристики

Производи во категоријата

Јувул Женски Бикини Прикривање Плажа Долг Ракав Обичен Фустан Прикривање Костими За Капење Долги Кардиган Копчиња Шифон Розова
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јувул Женски Бикини Прикривање Плажа Долг Ракав Обичен Фустан Прикривање Костими За Капење Долги Кардиган Копчиња Шифон Розова

Модните Жени Печатат Секојдневна Плажа кардиган Блуза Шал Лабава Горна Облека информации За Производо�

DEN 364.00
летни фустани за жени трендови Трендови Мода Лето Пролет В - Вратот Печатење Џеб Копчиња Повик Лабава Средината На Теле Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

летни фустани за жени трендови Трендови Мода Лето Пролет В - Вратот Печатење Џеб Копчиња Повик Лабава Средината На Теле Фустан

фустани за тинејџерки дами летни фустани кратки свечени фустани за жени елегантни фустани за жени паму�

DEN 239.84