• Ново
Лопеција-Ста Женска Мода Печатени Удобно Лабава Без Ракави Обични Врвови Фустан Летни Фустани За Жени Партија Фустан Попуст Дозвола Топла Розова

Лопеција-Ста Женска Мода Печатени Удобно Лабава Без Ракави Обични Врвови Фустан Летни Фустани За Жени Партија Фустан Попуст

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43 "Половината : 75см/29.53" Колк : 100см/39.37 " Должина : 87см/34.25". Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96см/37.80 "Половината : 80см/31.50" Колк : 104см/40.94 " Должина : 88см/34.65". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 102см/40.16 "Половината : 85см/33.46" Колк : 108см/42.52 " Должина : 89см/35.04". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108cm/42.52 "Половината : 90cm/35.43" Колк : 112cm/44.09 " Должина : 90cm/35.43". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 114cm/44.88 "Половината : 95cm/37.40" Колк : 116cm/45.67 " Должина : 91cm/35.83". Големина : XXXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 120cm/47.24 "Половината : 100cm/39.37" Колк : 120cm/47.24 "Должина : 92cm/36.22" Женска Мода Печатени Удобни Лабави Без Ракави Обични Врвови Фустанкарактеристики : 1. Карактеристики : секојдневен фустан, Секојдневна облека, моден дизајн. 2.Материјал : полиестер, изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен, мек и удобен. 3. Врвен квалитет и посебен дизајн совршено ги покажуваат вашите секси облини. Оваа долна облека може да создаде најсекси изглед за вас. и тоа ја покажува вашата секси и женственост и ве прави попривлечни за вашиот љубовник. 4. Рачно миење одделно во ладна вода, без белило и закачување за сушење, Пеглајте со крпа за притискање. Бидејќи различни компјутери различно ги прикажуваат боите, бојата на вистинската ставка може малку да се разликува од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. Прилика : Совршен избор За Топла Ноќ, Меден Месец, Денот На Вљубените, Годишнината, Спалната Соба Или Специјалниот Ден, Ве Прават супер секси и заводливи. Сезона : Сите сезонски пол : Женски Повод : Дома,Дневен Стил : Секојдневен,Моден Дебелина : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Суво На Линија што добивате : 1*Женски Фустан Карактеристики : дизајн без Ракави и обичен/печатен дизајн, совршен за летни денови на плажа. Опуштеното вклопување е и слабеење и практично. Останете удобни во текот на целиот ден. Мека, лесна, дише и еластична одговара за заоблен изглед. Прилика : овој фустан без ракави е совршен за секоја пригода, вклучувајќи одмори, денови на плажа, состаноци, ноќевања, секојдневно носење, работа, забави во луау, крстарења и вечерни свадби. Ќе ја покажете својата женственост и стил во секој момент кога ќе го носите. Предлог : лесно можете да носите сандали или трендовски потпетици и капа со широк обод за софистициран женски изглед. Лесно е да се создаде елегантен и прекрасен изглед без претрупан појавување, и никогаш не излегува од мода. Совети : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред вашето купување, доколку имате какви било прашања,ве молиме контактирајте не,ние ќе се потрудиме да ви обезбедиме задоволителна услуга.

Карактеристики

Производи во категоријата

Јувул Женски Бикини Прикривање Плажа Долг Ракав Обичен Фустан Прикривање Костими За Капење Долги Кардиган Копчиња Шифон Розова
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јувул Женски Бикини Прикривање Плажа Долг Ракав Обичен Фустан Прикривање Костими За Капење Долги Кардиган Копчиња Шифон Розова

Модните Жени Печатат Секојдневна Плажа кардиган Блуза Шал Лабава Горна Облека информации За Производо�

DEN 364.00
Мал Црн Фустан Фустани За Жени Женска Мода Секси Гроздобер Оглавник Печатење Без Ракави Партиски Фустани Тинејџери Фустан Дозвола
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мал Црн Фустан Фустани За Жени Женска Мода Секси Гроздобер Оглавник Печатење Без Ракави Партиски Фустани Тинејџери Фустан Дозвола

Окбоп Мал Црн Фустан Фустани За Женска Женска Мода Секси Гроздобер Оглавник Печатење Фустани Без Ракав�

DEN 0.67
Усмикси Фустани За Жени Летни Гроздобер Цветни Печати Кружен Врат Резервоар Без Ракави Мини Фустани Обична Вратоврска Боја Туника
  • Ново
Оценка на клиентот:

Усмикси Фустани За Жени Летни Гроздобер Цветни Печати Кружен Врат Резервоар Без Ракави Мини Фустани Обична Вратоврска Боја Туника

Усмикси Фустани За Жени Летни Гроздобер Цветен Принт Резервоар Без Ракави Со Тркалезен Врат Мини Фуста�

DEN 361.28
Чизми Со средно Теле Со ниски Потпетици,Чизми Над Коленото Каубојски Чизми За Жени Женски Чевли Високи До Глуждот Облечен Обичен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Чизми Со средно Теле Со ниски Потпетици,Чизми Над Коленото Каубојски Чизми За Жени Женски Чевли Високи До Глуждот Облечен Обичен

Аксхд женските чевли вклучуваат чизми за снег, чизми, чизми до глужд, кожени чевли, сите видови високи по

DEN 367.84