• Ново
амуса Женски Летен Ретро Еднобоен Памучен Ленен Фустан Со Половина Ракав Со Половина Врат Лесен Фустан Што Дише

амуса Женски Летен Ретро Еднобоен Памучен Ленен Фустан Со Половина Ракав Со Половина Врат Лесен Фустан Што Дише

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Големина : С Биста : 102см/40,16" Ракав : 37см/14,57" Рамо : 43,5 см/17,13" Половината : 96см/37,80" Колк : 110см/43,31" Должина : 94см/37,01"Големина : М Биста : 108см/42,52" Ракав : 38см/14,96" Рамо : 44,5 см/17,52" половината : 102см/40,16" колк : 116см/45,67" должина : 95,5 см/37,60"големина : л Биста : 116см/45,67" ракав : 39см/15,35" Рамо : 45,5 См/17,91" Половината : 110см/43,31" Колк : 124см/48,82" должина : 97см/38,19"големина : xl биста : 124см/48,82" ракав : 40см/15,75" рамо : 47см/18,50" половината : 118см/46,46" колк : 132см/51,97" должина : 98,5 см/38,78"големина : xxl Биста : 132см/51,97" ракав : 41см/16,14" рамо : 48,5 см/19,09" половината : 126см/49,61" колк : 140см/55,12" должина : 100см/39,37"големина : хххл Биста : 140см/55,12" ракав : 42см/16,54" рамо : 50см/19,69" половината : 134см/52,76" колк : 148см/58,27" должина : 101,5 см/39,96"пс : овој фустан Може Да се мие Рачно, да се мие во машина и да се чисти на суво. Ве молиме закачете суво на закачалка. Предлагаме да користите пегла за да ја испеглате пред да ја носите ќе биде подобро.Стил : Лежерна должина На Ткаенина : Редовна Должина На Ракавот : половина ракавинформации за Производот : Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Дневен Тип На Шема : Цврст} овој фустан може да се подари на вашата сопруга, пријатели, соученици, мајка, сестри, тие ќе бидат многу среќни да го добијат овој фустан, се разбира, можете и сами да си го подарите, ќе ви се допадне!Дизајн на V-вратот : дизајнот На Овој фустан може подобро да го покаже деколтето.Прилика : овој фустан е погоден за сите прилики, на пример, забава, одмор, работа, датум, училиште : одговара на големината На Она што го добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустанкарактеристики : Материјал : овој фустан е изработен од висококвалитетна ткаенина, удобен и дише, не е еластичен, треба да носите многу лабав ефект, можете да изберете една големина поголема.Ткаенината е главно лесна и дише, ако не ви се допаѓа преносот на светлината може да се носи во внатрешноста на долниот фустан.Одговараат : овој фустан h ќе биде разноврсна женска облека во вашиот плакар. Изгледа одлично со потпетици/капи/очила за сонце и долги ѓердани, обезбедувајќи ви стилски изглед на кој ќе добиете многу комплименти. Овој смел и ветровит миди фустан има ласкав еластичен врв, додава повеќе женствен. цветниот гроздобер цветен миди фустан за жени е толку ласкав како летен фустан за гости за венчавки со високи ниски полите и подуени ракави за да ве направат пошармантни. Овој фустан со основни колиби за жешки денови е совршен за стил ова со ѓердан, обетки, потпетици, клинови, соодветна спојка. Или за треперењето на ракавите, избрзаното елече или пукачките бои, ќе се зборува без престан. Ако имате какви било прашања за време на процесот на купување или по купувањето, слободно контактирајте не и ние дефинитивно ќе обезбедиме задоволително решение, како и задоволителна услуга!.

Карактеристики

Производи во категоријата

летни фустани за жени трендови Трендови Мода Лето Пролет В - Вратот Печатење Џеб Копчиња Повик Лабава Средината На Теле Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

летни фустани за жени трендови Трендови Мода Лето Пролет В - Вратот Печатење Џеб Копчиња Повик Лабава Средината На Теле Фустан

фустани за тинејџерки дами летни фустани кратки свечени фустани за жени елегантни фустани за жени паму�

DEN 239.84
колати Готски Фустан За Жени Секси Фустани Со Ракави Од Чипка Надвор Од Рамото Гроздобер Средновековен Фустан За Ноќта На Вештерките
  • Ново
Оценка на клиентот:

колати Готски Фустан За Жени Секси Фустани Со Ракави Од Чипка Надвор Од Рамото Гроздобер Средновековен Фустан За Ноќта На Вештерките

колати Готски Фустан За Жени Секси Фустани Со Ракави Од Чипка Надвор Од Рамото Гроздобер Средновековен

DEN 2.67
Женска Еднолиниска Вратоврска Со Надуени Ракави Фустан Со Цветен Принт Маица Фустан Гроздобер Фустан Тренинг Дре Линија Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Еднолиниска Вратоврска Со Надуени Ракави Фустан Со Цветен Принт Маица Фустан Гроздобер Фустан Тренинг Дре Линија Фустан

Ви Посакувам Среќен Шопинг, Искрено! : ХХХХГолема Биста : 136см / 53 П2 : од кој материјал е направен? Имаме и д

DEN 2.00
Чизми Со средно Теле Со ниски Потпетици,Чизми Над Коленото Каубојски Чизми За Жени Женски Чевли Високи До Глуждот Облечен Обичен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Чизми Со средно Теле Со ниски Потпетици,Чизми Над Коленото Каубојски Чизми За Жени Женски Чевли Високи До Глуждот Облечен Обичен

Аксхд женските чевли вклучуваат чизми за снег, чизми, чизми до глужд, кожени чевли, сите видови високи по

DEN 367.84
Мијаилима Црвена ХХЛ Обични Фустани За Жени Ракав Фустан Краток Фустан Секојдневен Нацртајте Низа Обична Секојдневна Возбуда
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мијаилима Црвена ХХЛ Обични Фустани За Жени Ракав Фустан Краток Фустан Секојдневен Нацртајте Низа Обична Секојдневна Возбуда

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 3.33