• Ново
Форестијаше Женски Фустани Секојдневен Пуловер Со О-врат Со Долги Ракави Неправилен Раб Фустан Од Тантела Со Еднобојна Боја

Форестијаше Женски Фустани Секојдневен Пуловер Со О-врат Со Долги Ракави Неправилен Раб Фустан Од Тантела Со Еднобојна Боја

Buyers rating:
DEN 383.84

Износ

Пакетот содржи : 1 Х Женски Фустан.Ве молиме прочитајте ја табелата со големини во Описот или табелата со големини на сликата, обрнете внимание на големината на раката, Не само на бистата, благодарностсовршен фустан за хеланки, хулахопки или лежење со палто, јакни, џемпери во пролет, aut и зимаприлика : носење На Отворено,Секојдневно, Канцеларија; Одлично Со високи потпетици, чизми итн. Бидејќи различните бои на екранот на компјутерот се различни, бојата на вистинските производи може да биде малку поинаква од горната слика. Продавница за облека : ако имате какви било прашања, ве молиме оставете ни порака и ние ќе ви го решиме проблемот што е можно поскоро!. Материјал : Мека Ткаенина Од Вискоза, Изработена од удобна,дише,пријателска за кожата,удобна за допирање и носење,прави да се чувствувате добро.Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 90см/35.4 "Ракав : 54см/21.

Карактеристики

Производи во категоријата

колати Готски Фустан За Жени Секси Фустани Со Ракави Од Чипка Надвор Од Рамото Гроздобер Средновековен Фустан За Ноќта На Вештерките
  • Ново
Оценка на клиентот:

колати Готски Фустан За Жени Секси Фустани Со Ракави Од Чипка Надвор Од Рамото Гроздобер Средновековен Фустан За Ноќта На Вештерките

колати Готски Фустан За Жени Секси Фустани Со Ракави Од Чипка Надвор Од Рамото Гроздобер Средновековен

DEN 2.67
Јувул Женски Бикини Прикривање Плажа Долг Ракав Обичен Фустан Прикривање Костими За Капење Долги Кардиган Копчиња Шифон Розова
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јувул Женски Бикини Прикривање Плажа Долг Ракав Обичен Фустан Прикривање Костими За Капење Долги Кардиган Копчиња Шифон Розова

Модните Жени Печатат Секојдневна Плажа кардиган Блуза Шал Лабава Горна Облека информации За Производо�

DEN 364.00