• Ново
Уникатни поволни цени за женски металик тркалезен врат со високи половини и фустани од пламен

Уникатни поволни цени за женски металик тркалезен врат со високи половини и фустани од пламен

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Метална ткаенина, фит и пламен полите носат обична мода во фустан без ракави. Дизајн на тркалезна врат и принцеза додадете привлечен шарм на овој фустан. Без ракав и краток дизајн веднаш го воздигнува овој метален фустан и го прави софистициран избор за ден или ноќ. Модерен и шик, овој стил на облекување со меко метална ткаенина. Совршено спарете го со високи потпетици за шик и исклучителен изглед. Ве молиме, проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Меѓународна големина на мерење (во инчи) градите Girth Girth ширина на рамото - 31 1/2 26 3/8- 13 1/8s - 33 1/2 - - 28 3/8 - 13 5/8m 35 3/8 30 3/8 - 14 1/ 8 L - 38 5/8 33 1/2 - 14 3/4xl 41 3/4 - - 36 5/8 15 1/2 Мерењето на должината е од рамо до пом. Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени за женски металик тркалезен врат со високи половини и фустани од пламен 93% полиестер 7% спандекс. Увезени. Тркалезен врат. Висока половината. Невидлив патент. Машинско миење ладно со слични бои. Моделот носи во големина x-мали.

Карактеристики

Производи во категоријата

Шусуен Ресс За Жени Симпатична Цветни Краток Ракав V Вратот Повик Лабава Одблесокот Фустан Плажа Мини Фустан Маица Фустани за
  • Ново
Оценка на клиентот:

Шусуен Ресс За Жени Симпатична Цветни Краток Ракав V Вратот Повик Лабава Одблесокот Фустан Плажа Мини Фустан Маица Фустани за

????Карактеристики : Vдеколте,печатено, краток ракав,висок струк,над должината на коленото, обичен раб ????О

DEN 447.84
Женски Секојдневен Цветен Принт Со Долги Ракави И Елегантен Темперамент Фустан За Половината Летни Фустани За Високи Жени Ист
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Секојдневен Цветен Принт Со Долги Ракави И Елегантен Темперамент Фустан За Половината Летни Фустани За Високи Жени Ист

Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате Ако не сте сигурни во големината, ве молиме

DEN 128.00
летни фустани за жени трендови Трендови Мода Лето Пролет В - Вратот Печатење Џеб Копчиња Повик Лабава Средината На Теле Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

летни фустани за жени трендови Трендови Мода Лето Пролет В - Вратот Печатење Џеб Копчиња Повик Лабава Средината На Теле Фустан

фустани за тинејџерки дами летни фустани кратки свечени фустани за жени елегантни фустани за жени паму�

DEN 239.84