• Ново
Комплет за црево за црево за адаптер за пушачи од 4 метри

Комплет за црево за црево за адаптер за пушачи од 4 метри

Buyers rating:
DEN 481.12

Износ

Црево за црево и адаптер за црево од 4 метри со фитинзи за адаптер за поврзување на резервоарите за ЛП со опрема. Цревото докажано со временски услови, низок притисок се протега на 4 метри. Лесно ги поврзува малите уреди со резервоари од 20 фунти. Долготрајните месинг фитинзи нудат супериорна издржливост; Врска со резервоарот тип-1. Совршено за фенери, печки во кампот, скари за таблети и многу повеќе.

Карактеристики

Производи во категоријата

Заптивка за напојување со PT
  • Ново
Оценка на клиентот:

Заптивка за напојување со PT

Заптивката на тркалото за напојување на возот изгради репутација во автомобилската индустрија за квал�

DEN 207.84