• Ново
Бејкери на САД во Сиетл меѓународни скара Француски ролни, ЕА

Бејкери на САД во Сиетл меѓународни скара Француски ролни, ЕА

Buyers rating:
DEN 127.84

Износ

Ролни, француски, 3 сирење, обвивка 10 КТ француски ролни со ширење лук и зачин. Природно зачинет. Фејсбук. Твитер. Инстаграм. Ако имате какви било прашања или коментари за овој производ, ве молиме, дозволете ни да се слушнеме од вас. Најдете нè на следниве локации : Интернет : /контакт. Пошта : Услуга за клиенти на Франц, Поле 14769, Портланд или 97293. Ве молиме, вклучете го името на производот, каде што сте ги купиле и UPC. Чекор 1 : Топлина : Да се ​​пече : Ставете ги спакуваните ролни во загреана рерна од 300 степени околу 15 минути. До BBQ : Поставете спакувани ролни на ниска до средна топла скара, вртење често 10 минути или горната решетка за 15 минути. Температурата и времето варираат со скара. Чекор 2 : Јадете : Внимателно извадете ги ролните и оставете да одморите 5 минути пред да исечете и сервирате. Чекор 3 : Повторете : Послужете како вкусна страна и уживајте! Повторете толку често колку што сакате. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Не оставајте без надзор, пакетот може да изгори ако е ставено на екстремно топла скара или не се ротира редовно. Содржи : пченица, соја, млеко. 10 ролни [12 мл (340 g)] Портланд, ИЛИ 97293 француски ролни, сирење. Француски ролни со лук и зачин се шири. Природно зачинет. Фејсбук. Твитер. Инстаграм. Ако имате какви било прашања или коментари за овој производ, ве молиме, дозволете ни да се слушнеме од вас. Најдете нè на следниве локации : Интернет : /контакт. Пошта : Услуга за клиенти на Франц, Поле 14769, Портланд или 97293. Ве молиме, вклучете го името на производот, каде што сте ги купиле и UPC.

Карактеристики

Производи во категоријата

Соимои Печатење На Кучиња, Памучна Камбрика, Ткаенина За Ватирање Што Ја Продава Дворот Широка, Памучна Ткаенина Со Средна Тежина,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Соимои Печатење На Кучиња, Памучна Камбрика, Ткаенина За Ватирање Што Ја Продава Дворот Широка, Памучна Ткаенина Со Средна Тежина,

ИЗБРАВТЕ : Памучна Камбрика Мери 42 инчи (106 см) Широк 100% памук.КАРАКТЕРИСТИКИ : број На Предиво60ти*60ти За

DEN 95.84
Слегување со пофалби
  • Ново
Оценка на клиентот:

Слегување со пофалби

Сметајќи се дека е доцна цут на индустријата за снимање на музика за евангелска музика Независниот умет

DEN 479.84