• Ново
Цветни Јорган Покритие Постави Пејсли Кинг

Цветни Јорган Покритие Постави Пејсли Кинг

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Украсете ја вашата соба со нашиот прекрасен комплет за цветни јоргани! Воодушевете го вашето расположение со овие прекрасни пејсли, шарени цвеќиња и живописни пеперутки! Со овој комплет за прекривка за дишење, хипоалергичен и ултра мек микрофибер, може да уживате во удобно време за спиење во сите сезони. Тоа е машина за перење и лесен за нега. Стилски дизајн : Прекрасен цвет печатен модел. Хипоалергично : ви обезбедува почиста, без алергени и пријатна средина за спиење. Мека и Издржлива : со неизбледена, Овластена ткаенина ОЕКО-ТЕКС, ви обезбедува максимална удобност и мекост.

Карактеристики

Производи во категоријата

Секси Еден Костим За Капење За Женски Слатки Цветни Костими За Капење Врвка За Влечење Костим За Капење Со Висок Крој Монокини
  • Ново
Оценка на клиентот:

Секси Еден Костим За Капење За Женски Слатки Цветни Костими За Капење Врвка За Влечење Костим За Капење Со Висок Крој Монокини

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) Добредојдовте Во Продавницата ☛к Нархбрг☚! Ви посакувам пријатно шоп�

DEN 0.67