• Ново
Грејс Кабинет Со Една Врата Со Полици, Смоки Вајт

Грејс Кабинет Со Една Врата Со Полици, Смоки Вајт

Buyers rating:
DEN 3199.84

Износ

Со модерен рустикален изглед, Овој Ормар Пауел Грејс е совршен избор за декор за секоја соба во вашиот дом. Смоки белата античка завршница го истакнува медалјонот со смола пред вратата на кабинетот. Парчето се отвора на една фиксна внатрешна полица за складирање и организација. Тркалезното дрвено копче и кратките, прави нозе носат завршни допири на ова софистицирано парче. Смоки бела античка завршница. Се одликува со дизајн на медалјон од смола на предната врата. Има фиксна полица внатре. Вратата има магнетна брава на допир за отворање и затворање. Тенок дизајн. Димензии на полицата : 11.5 "H x 23.5" W x 10.0 "D. Собрани Димензии : 25.5" W x 11.5" D x 29.25 " H. Бродови во една кутија.

Карактеристики

Производи во категоријата

Deal Премиер Ден Договор Кардигани Долна Облека Без Ракави За Жени Лабави Пријатни Отворени Предни Долги Џемпери Со Џебови Паѓаат
  • Ново
Оценка на клиентот:

Deal Премиер Ден Договор Кардигани Долна Облека Без Ракави За Жени Лабави Пријатни Отворени Предни Долги Џемпери Со Џебови Паѓаат

Долг ракав и основен дизајн на плетена текстура, што е совршено за да одговара на вашите кошули и фармер�

DEN 1.33
ВЛЕЧЕНИ Градници Со Плус Големина, Женски Градници За Склекови Тантела Обложена Со Цветна Контура Под Жица Лесно Обложен Нурнувачки
  • Ново
Оценка на клиентот:

ВЛЕЧЕНИ Градници Со Плус Големина, Женски Градници За Склекови Тантела Обложена Со Цветна Контура Под Жица Лесно Обложен Нурнувачки

Градник За Жени Градник Со Долна Жица Чипка Цветен Градник Необложен Необложен Плус Големина Целосна П�

DEN 1.00