• Ново
Комплет За Продолжување На КАБЕЛОТ Powermania DC-15' 10523

Комплет За Продолжување На КАБЕЛОТ Powermania DC-15' 10523

Buyers rating:
DEN 408.80

Износ

Овој комплет за продолжување на КАБЕЛОТ со ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА нуди 5 продолжување без алатки со поврзување на прстенестите терминали со блоковите за продолжување Обезбедува безбедна и зајакната врска продолжувањето на кабелот има осигурувачи за безбедност и е конструиран со Комплет за кабли ОД морско одделение 12 AGG работи со повеќето марки на полначи за батерии Со конектори за прстени Достапни ВО 5 10 или 15 должина MFG# 10523 UPC# 859321002305 Powermania Dc Продолжување кабел комплет : алатка слободен продолжување. Безбедна и зајакната врска. Вградени безбедносни осигурувачи. Морски одделение 12 AGG кабел. Должина : 10'.

Карактеристики

Производи во категоријата