• Ново
машки фустан кошули машки летен обичен о-вратот краток ракав шарени градиент маица врвот блуза

машки фустан кошули машки летен обичен о-вратот краток ракав шарени градиент маица врвот блуза

Buyers rating:
DEN 638.72

Износ

Совет : оваа облека е помала од нормалната големина, се препорачува да изберете поголема големина!Големина : XS Градите : 96cm/37.80" Должина : 75cm/29.53" Големина : S Градите : 100cm/39.37" Должина : 78cm/30.71" Големина : M Градите : 106cm/41.73" Должина : 81cm/31.89" Големина : L Градите : 112cm/44.09" Должина : 84cm/33.07" Големина : xl ГРАДИТЕ : 118cm/46.46" должина : 87cm/34.25" Машки Лето Повик о-вратот краток ракав шарени градиент маица врвот блуза ве молиме проверете ја табелата со големини пред Да Нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1. Изработена од лесна ткаенина што дише, лесна за ставање и соблекување, мека на допир, удобна е за носење цел ден. 2. Одговара ОД XS ДО XL, 4 бои за избор. Ве молиме погледнете Ја Табелата Со Големини и изберете ја вашата големина. 3. Кружен врат, краток ракав, шарени, градиент, мода и трендовски. Светлата боја ве прави брзи во ова лето. 4. Едноставен секојдневен стил, лесен за спарување со шорцеви или панталони, совршен за секојдневно, работа, излегување, празници, плажа, домашна облека или друга секојдневна пригода. 5. Рачно миење ладно, не избелувајте, закачете суво, ниско железо доколку е потребно. Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен! Информации за производот : Материјал : Полиестерско Деколте : Тркалезен Ракав на вратот : Кратка Должина : Редовна Боја : Црвена, Зелена, Жолта, Жешка Розова Шема Тип : Дизајн Со Пруги : Стил На Градиент : Секојдневен Пол : Мажи Пригода : Дневно, работа, излегување, празници, плажа, домашна облека или друга случајна пригода. Нега на облека : ладно миење Раце, не белење, закачете суво, ниско железо доколку е потребно содржина На Пакетот : 1 еез Машка Кошула Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големина : Големина Должина На Градите Л 112см/44.09" 84см/33.07" Големина : Л Градите : 112см/44.09" Должина : 84см/33.07" Изработени Од квалитетни ткаенини За удобност и издржливост. Класичен и безвременски дизајн кој може да се носи во многу различни прилики, од свадби до интервјуа. Дизајниран за совршено вклопување, со софистициран крој и прилагодливи манжетни за удобно вклопување. Спарете се со различни тимови, вклучувајќи костуми, спортски јакни и свечени панталони. Професионален изглед.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Удобен Резервоар Блузи Клиренс Облека Смешни Печатени Маици Трендовски Фустан Летни Врвови Без Ракави Кошули Со Кружен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Удобен Резервоар Блузи Клиренс Облека Смешни Печатени Маици Трендовски Фустан Летни Врвови Без Ракави Кошули Со Кружен

Многу кул за носење, Нов Изглед.90" Должина : 71см / 27.Повод : Дома, Секојдневно.Како да се мие : Рачно Миење Ла

DEN 0.67
Разновиден ботанички аранжман за аранжман на ботанички и цветни графички уметности сјај сива врамена уметничка печатена wallидна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Разновиден ботанички аранжман за аранжман на ботанички и цветни графички уметности сјај сива врамена уметничка печатена wallидна

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 0.33
Квалентно Мало Дете Девојки Сандали Круг Сандали Мало Девојче Пеперутка 3Д Кристал Пеперутка Печатење Сандали Цветна Забава
  • Ново
Оценка на клиентот:

Квалентно Мало Дете Девојки Сандали Круг Сандали Мало Девојче Пеперутка 3Д Кристал Пеперутка Печатење Сандали Цветна Забава

Круг Сандали Мало Девојче Пеперутка 3д Кристал Пеперутка Печатење Сандали Цвет Партија Мало Девојче Сл�

DEN 319.84
Страатсма, Лија Злато Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Насловен-Секогаш Мајка Ми Засекогаш Мојот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Страатсма, Лија Злато Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Насловен-Секогаш Мајка Ми Засекогаш Мојот

Леа Страатсма претставува прекрасно Златно Украсено Дрво од 15х18 Врамено Со Уметничко Парче Со Двојно М�

DEN 2.33