• Ново
Преклопен Трицикл Возрасни 26 Тркала Возрасни Трицикл 1-Брзина Тркала Велосипеди За Возрасни

Преклопен Трицикл Возрасни 26 Тркала Возрасни Трицикл 1-Брзина Тркала Велосипеди За Возрасни

Buyers rating:
DEN 3688.96

Износ

Преклопена Големина( Л х ш х) : 50 "х 38,6" х 42,1 " /127 х 98 х 107 см. Оваа цврста рамка го поддржува возачот и товарот комбинирана тежина до 330 килограми/150 кг. 1 x Возрасни Трицикл. Нискиот чекор го олеснува качувањето на трициклот.

Карактеристики

Производи во категоријата