• Ново
Хаски Облоги Ведербитер Серија Фронт и 2 Седиште Кат Облоги сива Одговара изберете: 2009,2011-ФОРД БЕГСТВО

Хаски Облоги Ведербитер Серија Фронт и 2 Седиште Кат Облоги сива Одговара изберете: 2009,2011-ФОРД БЕГСТВО

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

"Барате свежа, современа подна подлога дизајнирана да го надополни стилот на вашето возило? Потоа не гледам понатаму, хаски Облоги подни облоги Се направени специјално за да се обезбеди иста заштита и функционалност на нивните облоги Во Класичен Стил, но со привлечен дизајн за модерни камиони, автомобили и Теренци. Подните облоги се направени од ексклузивен еластомерен материјал кој им овозможува на овие подни душеци да останат флексибилни без виткање, пукање или кршење. Оваа ексклузивна формула, исто така, им овозможува На Метеоролозите На Хаски да се спротивстават на штетните хемикалии како гас, нафта, па дури и киселина од батеријата. Постои дури и доживотна гаранција дека овие душеци нема да пукнат или скршат. Хаски користеше елементи за дизајн што се наоѓаат во денешните автомобили и камиони за да создаде прилагоден изглед што ќе го надополни стилот на секое возило. Технологијата за ласерско скенирање им овозможува На Облогите На Хаски да создадат подни облоги што Ќе ги следат сите сложени кривини и контури На Вашиот под Хаски Облоги Облоги За Метеоролошки Удари 98352" Ставете Ја Природата цврсто на своето место. Солидните И спортски Подни Облоги на Метеоролошките Тепачи совршено се усогласуваат со контурите на вашето возење и нудат заштита од тепих што не може да се победи за што и да ве фрли природата. Предни и 2-ри Седишта Подни Облоги. Дополнителни Карактеристики Боја : Сива. Материјал : ТПО-Термопластичен Олефин. ДЕЛ Терминологија ПРОЕКТ : 12393. Стил : Обликувани.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мвеомтд Жени Обична Кошула За Печатење На Денот На Благодарноста Дебел Дуксер Зимски Тркалезен Врат Топла Мека Модна Долна Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мвеомтд Жени Обична Кошула За Печатење На Денот На Благодарноста Дебел Дуксер Зимски Тркалезен Врат Топла Мека Модна Долна Облека

Стил : Секојдневен Одговара : Одговара на големината Дебелина : Стандард Како да се мие : Рачно Миење Ладн

DEN 1.00