• Ново
Зуо Модерна Мјанмар 29. во. Акцент Стол-Изгорен Портокал

Зуо Модерна Мјанмар 29. во. Акцент Стол-Изгорен Портокал

Buyers rating:
DEN 2560.00

Износ

Акцентниот Стол Во Мјанмар има ткаенина во стилот на полиестерски букли.Овој тросед работи одлично во секој простор, гостопримство или станбени. Обликот и дизајнот се глам, модерни, деко и бохо во исто време. Овој стол за јадење ќе биде совршен додаток во вашата кујна или трпезарија. Тоа е модерен дизајн ќе комплимент било декор стил и палета на бои. Собранието не е потребно. Челични нозе обложени со прав. Гумените стапала го штитат подот од гребнатини. Поддршка до 330 фунти. Вклучува заштитници на подот. Ширина на седиштето : 29,9 инчи. Грижа : Топла вода И благ сапун со мека крпа. Висина На Грбот На седиштето : 12,2 инчи. Гаранција : 1 година ограничена гаранција.

Карактеристики

Производи во категоријата

Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art
  • Ново
Оценка на клиентот:

Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art

Уметник : Fab Funky Subject : Animalsstyle : Modern & Modernively Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, у�

DEN 1530.08
Deal Премиер Ден Договор Кардигани Долна Облека Без Ракави За Жени Лабави Пријатни Отворени Предни Долги Џемпери Со Џебови Паѓаат
  • Ново
Оценка на клиентот:

Deal Премиер Ден Договор Кардигани Долна Облека Без Ракави За Жени Лабави Пријатни Отворени Предни Долги Џемпери Со Џебови Паѓаат

Долг ракав и основен дизајн на плетена текстура, што е совршено за да одговара на вашите кошули и фармер�

DEN 1.33