• Ново
Букинс Пепелашка водоотпорен сплат душек за подот или маса, под високи колички, уметност, занаети, време на игра

Букинс Пепелашка водоотпорен сплат душек за подот или маса, под високи колички, уметност, занаети, време на игра

Buyers rating:
DEN 247.68

Износ

Нашите душеци со распрскувачи ги покривте! Тие се направени да ги заштитат вашите подови и маси од излевање на оброци и мешавини за време на игра. Одлично за уметнички проекти - на или под табели. Направено од истата лесна водоотпорна и дамки отпорна на ткаенина како наградуван „Бумкинс“. Конструкцијата со една полна значи дека не се грижите за icky работи што растат помеѓу слоевите на ткаенината. Дарежлива 42 ”x42”, сепак лесен, зазема помалку простор во вашата торба, за да можете да го земете таму каде што ви треба! За бришење и машина што може да се перат за лесно чистење за да можете да го користите одново и одново! Плус, безбедно е да се користи-без БПА, без ПВЦ, без винил, без фталат и без олово. Дизајнирано во Аризона, одговорно направено во Кина. Lighweight, водоотпорна, машина за перење, отпорна на дамки и мирис.

Карактеристики

Производи во категоријата

Драп пласмати, памук, розова
  • Ново
Оценка на клиентот:

Драп пласмати, памук, розова

Моите пласмани за драп, памук, розови розови пласмати 100% памук имаат висока апсорпција, пријатен тексти�

DEN 0.67
Booginhead® PlaceMat за боење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Booginhead® PlaceMat за боење

Силиконскиот пласман за боење го олеснува вашето дете да го помине времето за јадење Се одликува со суп�

DEN 239.84