• Ново
Едноставно маргаритка 18 14 риби чипови за печатење на животни, сет од 4

Едноставно маргаритка 18 14 риби чипови за печатење на животни, сет од 4

Buyers rating:
DEN 640.00

Износ

Со комбинацијата на смели бои и стил на плажа, оваа колекција на пласмати ќе го направи вашиот декор на масата зрачна! Сигурно ќе уживате во крајбрежниот стил донесен во вашата домашна учтивост на едноставно Дејзи. Едноставно маргаритка 18 "x 14" риба чипс за печатење на животни, сет од 4 : 18 "x 14". Сет од 4. полиестер. Достапно во разни бои.

Карактеристики

Производи во категоријата

Booginhead® PlaceMat за боење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Booginhead® PlaceMat за боење

Силиконскиот пласман за боење го олеснува вашето дете да го помине времето за јадење Се одликува со суп�

DEN 239.84
Едноставно Дејзи 18 14
  • Ново
Оценка на клиентот:

Едноставно Дејзи 18 14

Шарм ги гисти со едноставни, но сепак елегантни пласмани! Едноставно, модерните пласмати на Дејзи доаѓа�

DEN 239.84