• Ново
Едноставно Дејзи 18 14 Валентин печати за печатење, сет од 4

Едноставно Дејзи 18 14 Валентин печати за печатење, сет од 4

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Шарм ги гисти со едноставни, но сепак елегантни пласмани! Едноставно, модерните пласмати на Дејзи доаѓаат во сет од четири и се идеални за секоја пригода. Со изобилство на дизајни за избор, секогаш ќе бидете подготвени со беспрекорен декор на маса! "Едноставно Daisy 18" x 14 "Валентански печати за печатење, сет од 4 : сет од 4 плакати. Идеално за секоја пригода. Изобилство на дизајни за избор.

Карактеристики

Производи во категоријата