• Ново
Сет за готвење на лажица со вистинско дрво, сет од 2, зелено камо

Сет за готвење на лажица со вистинско дрво, сет од 2, зелено камо

Buyers rating:
DEN 206.08

Износ

Овој прибор за готвење на AP Realtree ве подготвува со вистинските алатки за кој било рецепт е при рака. Издржливиот најлон дизајн е безбеден машина за миење садови. Додадете допир на дивината на кој било оброк со прибор за готвење во кујната со Realtree Camo. Овие големи прибор за сервисирање имаат рачка за печатење со Real Tree AP со метална кука за лесно складирање и прикажување. Лесниот најлонски материјал ги прави овие прибор идеални за употреба дома, во кабината, па дури и на пикник. Овие прибор се безбедни машини за миење садови, но не се препорачуваат за употреба во микробранова печка. Употреби : Служење храна. Вклучува : прибор за кукети. Упатства за нега : Безбедна машина за миење садови. Не се препорачува за микробранова печка. Материјал : 100% најлон. Земја на потекло : Кина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Booginhead® PlaceMat за боење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Booginhead® PlaceMat за боење

Силиконскиот пласман за боење го олеснува вашето дете да го помине времето за јадење Се одликува со суп�

DEN 239.84
Едноставно Дејзи 18 14
  • Ново
Оценка на клиентот:

Едноставно Дејзи 18 14

Шарм ги гисти со едноставни, но сепак елегантни пласмани! Едноставно, модерните пласмати на Дејзи доаѓа�

DEN 239.84