• Ново
Подобри трендови памучни цврсти пласмати памук, 15 квадратен сет од 4, сиво

Подобри трендови памучни цврсти пласмати памук, 15 квадратен сет од 4, сиво

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Забавни и празнични пласмани! Подобри трендови S/4 тркалезни пласмати се лесен начин да додадете боја и расположи во вашиот дом. Подобри трендови пласмати се совршена ставка за украсување на вашата маса за секоја пригода : забава за одмор, забави, собири, родендени, специјални прилики, секојдневни оброци и многу повеќе. Овие тркалезни пласмати се одлични за заштита на вашата маса од дамки и гребнатини, продолжувајќи го животот на вашата маса. Четка или тресете чиста, место со влажна крпа или суво чист 100% памук за лесна грижа . Heirlom Quality Cotton Cotel Solid Collection Linen е достапна во цврста боја . рачно плетенка од квалификувани занаетчии . Овие кујнски пласмати сет од 4 се Совршен додаток на вашата трпеза, убаво стилски и модерни пласмани за да додадете повеќе забава на вашата кујна маса, време на кафе. Пакетот содржи четири (4) памучни плакати . сет од четири пласмати со мерење 15 "квадратни . место чисто за подолг животен век . Големина : 15" квадратен сет од 4. боја : сива.

Карактеристики

Производи во категоријата

Booginhead® PlaceMat за боење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Booginhead® PlaceMat за боење

Силиконскиот пласман за боење го олеснува вашето дете да го помине времето за јадење...

DEN 239.84
Едноставно Дејзи 18 14
  • Ново
Оценка на клиентот:

Едноставно Дејзи 18 14

Шарм ги гисти со едноставни, но сепак елегантни пласмани! Едноставно, модерните пласмати на Дејзи доаѓа�

DEN 239.84