• Ново
КОНИМАР ткаена карирана реверзибилна индивидуална табела пласмат, 17.13 11,25

КОНИМАР ткаена карирана реверзибилна индивидуална табела пласмат, 17.13 11,25

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Поставите на Conimar се произведени од флексибилна пластика. Овој материјал овозможува лесно чистење, само со бришење чисто со влажна крпа и благ детергент. Сите плакати се БПА и ПВЦ бесплатна пластика. Секој пласман е реверзибилен со координативна шема што ви дава 2 избори за промена на кој било декор на табелата. Пласматите ќе ја заштитат секоја маса или countertop од истурена храна, гребнатини или дамки од храна или пијалоци. Тие се убаво дизајнирани за да овозможат пласматите да останат прикажани дури и кога не се во употреба. Правоаголна облик на мерење 17.13 "x 11.25 " со ткаен дизајн на карирана шема. Реверзибилна за 2 различни опции. Ткаена карирана шема. Флексибилна пластика. Избришете лесно чисто. Пласматите се БПА и ПВЦ бесплатни.

Карактеристики

Производи во категоријата

Booginhead® PlaceMat за боење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Booginhead® PlaceMat за боење

Силиконскиот пласман за боење го олеснува вашето дете да го помине времето за јадење...

DEN 239.84