• Ново
Едноставно Дејзи 18 14 Медина геометриски пласмани за печатење, сет од 4

Едноставно Дејзи 18 14 Медина геометриски пласмани за печатење, сет од 4

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Шарм ги гисти со едноставни, но сепак елегантни пласмани! Едноставно, модерните пласмати на Дејзи доаѓаат во сет од четири и се идеални за секоја пригода. Со изобилство на дизајни за избор, секогаш ќе бидете подготвени со беспрекорен декор на маса! "Едноставно Daisy 18" x 14 "Медина геометриски печати, сет од 4 : сет од 4 пласмани. Идеално за секоја пригода. Изобилство на дизајни за избор.

Карактеристики

Производи во категоријата

Booginhead® PlaceMat за боење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Booginhead® PlaceMat за боење

Силиконскиот пласман за боење го олеснува вашето дете да го помине времето за јадење Се одликува со суп�

DEN 239.84