• Ново
Booginhead® PlaceMat за боење

Booginhead® PlaceMat за боење

Buyers rating:
DEN 239.84

Износ

Силиконскиот пласман за боење го олеснува вашето дете да го помине времето за јадење. Се одликува со суперхеројски дизајн со животни, природа и градски пејзаж. Овој силиконски пласман е црно -бел, така што вашето дете може да се обои на сликата и да остане фокусирано додека сите јадете. Сликите се дизајнирани да им се допаднат и на момчињата и девојчињата. Овој издржлив производ е повторно употреблив одново и одново. Исто така, ја штити вашата табела на површината од излевање и гребнатини. Силиконски боење Place Mat : производи за бебиња. Бугинхед. Место Мат. Бебе Платимат со забавен дизајн. За момчиња и девојчиња. Еднократно. Ја штити површината за јадење од дамки и оштетување.

Карактеристики

Производи во категоријата