• Ново
Едноставно маргаритка 18 14 Наутичка среќа со зборови за печатење на зборови, сет од 4

Едноставно маргаритка 18 14 Наутичка среќа со зборови за печатење на зборови, сет од 4

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Шарм ги гисти со едноставни, но сепак елегантни пласмани! Едноставно, модерните пласмати на Дејзи доаѓаат во сет од четири и се идеални за секоја пригода. Со изобилство на дизајни за избор, секогаш ќе бидете подготвени со беспрекорен декор на маса! "Едноставно маргаритка 18" x 14 "Наутичка среќа со зборови за печатење на зборови, сет од 4 : сет од 4 плакати. Идеално за секоја пригода. Изобил на дизајни за избор.

Карактеристики

Производи во категоријата

Booginhead® PlaceMat за боење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Booginhead® PlaceMat за боење

Силиконскиот пласман за боење го олеснува вашето дете да го помине времето за јадење Се одликува со суп�

DEN 239.84