• Ново
Тркач на табела за проверка на Бафало - 72L 13W во

Тркач на табела за проверка на Бафало - 72L 13W во

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Класичен црвен и црн DII Бафало за проверка на табелата за табели - 72 L x 13 W внатре. Ја воведува вашата табела во животот на ложата. Овој тркач на памучни табели има рустикален, суров раб кој поставува грубо убав тон во вашата трпезарија. Машината може да се мие во ладна вода и може да се сува суво на тивок. DII од секојдневните мора да се доживеат до прекрасните предмети за украси за специјални прилики, DII е посветен на тоа да ви помогне да го задржите вашиот декор креативен и тренд. Со линија на производи што се движи од текстил во кујната и постелнина до различни подароци и додатоци, DII нуди знаење како да дизајнира и произведува предмети што ќе придонесат во топлина и задоволство. Фали над 25 години искуство, оваа компанија е горда да дизајнира, произведува и испорачува висококвалитетни производи, истовремено обезбедува одлична услуга. Стока.

Карактеристики

Производи во категоријата

Booginhead® PlaceMat за боење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Booginhead® PlaceMat за боење

Силиконскиот пласман за боење го олеснува вашето дете да го помине времето за јадење Се одликува со суп�

DEN 239.84