• Ново
Пласмати, отпорен на топлина, правоаголник на ПВЦ, црна и кафеава

Пласмати, отпорен на топлина, правоаголник на ПВЦ, црна и кафеава

Buyers rating:
DEN 223.84

Износ

Place Mats Топлина отпорна на ПВЦ-правоаголник на ПВЦ, црна и кафеава 4pcsdescription : 1. Заштитете ја површината на табелата. Табелите покриени со пласмат можат да помогнат против топлината, како и да се спречи некоја течност што е нормално достапна за потрошувачот.2. Лесно за чистење. Во споредба со чаршавот што ја покрива целата табела, пласматот е доволно помал и полесен за чистење. Исто така, лесно е да се исчисти пласматот направен од ПВЦ.3. Го намалува бучавата од плочи и прибор за јадење. Подгответе неколку парчиња од пласматот може да го елиминира непријатниот шум.4. За употреба на декорација. Координирано со вашиот ентериер, украсувајќи ги масите за трпезарии за трпезарии, овој пласман е соодветна работа што ќе помогне да се направи куќа за дома. 5. За состанок. PVC Place Mat може да се користи како перница за да напишете белешки. Спецификација : Име на производот : Place Mat Material : Pvc Shape : Rectang Lyze : 45 x 30cm/ (L*W) Локација : Дома, хотел, деловни канцеларии, конференциски простории вклучуваат : 4 x place Mats Cleaning Метод : Метод : Метод : Метод : Метод : Метод : Метод : Метод : Метод : Метод : Метод : Метод : Метод : Метод : Метод : Метод : Метод : Метод : Методи : Методи : Методи : Метод : Метод : Метод : Метод : Метод : Метод : Метод : Метод : Метод : Метод : Метод : Метод : Метод : Метод : Метод : Метод : Метод : Метод : Метод “ : Грижа и чистење на рацете за миење на рацете : 1. Исчистено со вода и суво под сенката.2. Користете блага чистачка на пласматите.3. Избришете ги пласматите со влажна крпа или сунѓер.4. Не ми се мие често.5. Нема машинско миење или дезинфицирано со микробранови. Белешки : 1. Бидејќи пласматот е исечен со рака, ќе има грешка од 1-2 см, не влијае на нормална употреба. 2. Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите. Avariety of Colors and Designs, силно ажурирајте ја трпезариската маса и декорацијата во кујната. Мат за миење на маса, без бледнее, без дамки, избришете чиста, брзо исушете. Лесно за преклопување, лесен за складирање.

Карактеристики

Производи во категоријата

Booginhead® PlaceMat за боење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Booginhead® PlaceMat за боење

Силиконскиот пласман за боење го олеснува вашето дете да го помине времето за јадење Се одликува со суп�

DEN 239.84