• Ново
Драп пласмати, памук, розова

Драп пласмати, памук, розова

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Моите пласмани за драп, памук, розови розови пласмати 100% памук имаат висока апсорпција, пријатен текстилен допир и се лесни. На единечна употреба или еднократно (печење). За нивната големина од 18,9 × 12,6 инчи, тие се совршени да ја облекуваат масата во вашиот стил за појадок, бранчиња, аперитиви, вечери, вечери, итн. За вашите интимни собири, семејство, со пријателите .. дури и за поформални прослави, како што се годишнини, Свадби, крштевки, итн. За вашата погодност тие доаѓаат во формат на ролна, во 12 пред-исечени единици по ролна. Можете да ги комбинирате розовите пласмати со други салфетки со различни големини и бои од колекцијата Основи или со колекциите за дизајн на Drap од оваа година. Моите плакати за драп за да ја облекуваат масата на забавен, елегантен или креативен начин. За вашите семејни собири, со пријателите, или, зошто да не, за професионална употреба во ресторани, угостителство, итн. Мојата драп, деталите што ја прават разликата. Искуство. Облечете ја масата до вашиот вкус или на вашите гости. Комбинирајте ги различните бои што ги создадовме за вас. Тоа е дел од основните розови колекција, целата боја на нашата табела. Рок на пред-пресек 18.9x12,6 инчи. Моите пласмани со розови памучни памучни памучни се идеални за облекување на масата за вашите појадок и вечери. Заштитете ја површината од излевање и нечистотија. Измешајте и се совпаѓаат со шарени салфетки за бесконечни можности. Едноставен и елегантен пласман, совршен за облекување на масата за какви било настани . направени од 100% памук. Беспрекорен пласман, максимална хигиена. Исечете по потреба. Перфорирани на ролна. Нежните пласмати со меко чувство. Оваа колекција им нуди на нашите гости незаборавно монохроматско или повеќеболно искуство. Облечете ја масата до вашиот вкус или на вашите гости. Комбинирајте ги различните бои што ги создадовме за вас . Таа е дел од основните розови колекција, целата боја на нашата табела.

Карактеристики

Производи во категоријата

Booginhead® PlaceMat за боење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Booginhead® PlaceMat за боење

Силиконскиот пласман за боење го олеснува вашето дете да го помине времето за јадење...

DEN 239.84