• Ново
Едноставно Дејзи 18 14

Едноставно Дејзи 18 14

Buyers rating:
DEN 239.84

Износ

Шарм ги гисти со едноставни, но сепак елегантни пласмани! Едноставно, модерните пласмати на Дејзи доаѓаат во сет од четири и се идеални за секоја пригода. Со изобилство на дизајни за избор, секогаш ќе бидете подготвени со беспрекорен декор на маса! Едноставно Daisy 18 "x 14" Sailor's Delight Geometric Print Place Mat : сет од 4 плакати : 18 "x 14". Идеално за секоја пригода. Изобилство на дизајни за избор. Конструкција на полиестер Твил.

Карактеристики

Производи во категоријата

Драп пласмати, памук, розова
  • Ново
Оценка на клиентот:

Драп пласмати, памук, розова

Моите пласмани за драп, памук, розови розови пласмати 100% памук имаат висока апсорпција, пријатен тексти�

DEN 0.67