• Ново
Едноставно Дејзи 18 14 воден жиг геометриски печатење пласман, сет од 4

Едноставно Дејзи 18 14 воден жиг геометриски печатење пласман, сет од 4

Buyers rating:
DEN 187.04

Износ

Создадете мирно крајбрежно опкружување во вашиот дом со помош на едноставно Дејзи! Ако сакате пласмати што ќе создадат добредојдена зелена вибрација, тогаш ова е идеална колекција за вас! Едноставно маргаритка 18 "x 14" воден жиг геометриски печатен пласман, сет од 4 : 18 "x 14". Сет од 4. полиестер. Достапно во разни бои.

Карактеристики

Производи во категоријата

Booginhead® PlaceMat за боење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Booginhead® PlaceMat за боење

Силиконскиот пласман за боење го олеснува вашето дете да го помине времето за јадење Се одликува со суп�

DEN 239.84