• Ново
Едноставно Дејзи ,, Броеви од весници, геометриски пласмат за печатење, слонова коска

Едноставно Дејзи ,, Броеви од весници, геометриски пласмат за печатење, слонова коска

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Шарм ги гисти со едноставни, но сепак елегантни пласмани! Едноставно, модерните пласмати на Дејзи доаѓаат во сет од четири и се идеални за секоја пригода. Со изобилство на дизајни за избор, секогаш ќе бидете подготвени со беспрекорен декор на маса! "Едноставно Дејзи, 18 x 14 инчи, весла броеви, геометриски пласмат за печатење (сет од 4), слонова коска : сет од 4 плакати. Идеално за секоја пригода. Изобилство на дизајни за избор.

Карактеристики

Производи во категоријата