• Ново
Насловна Цврсти со трим Прачка Џеб Полу-Чиста Валансите, 48 13

Насловна Цврсти со трим Прачка Џеб Полу-Чиста Валансите, 48 13

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Чиста и класична со поп боја, колекцијата на прозорци Мариса додава убав контраст на секој декор. Валансот е прикажан во лесен ткаен со плисирање на кутии и контрастна лента во боја долж горната и долната граница. Горниот џеб одговара на прачки до 1. 5 " во дијаметар. Користете соло или со парови на координативни нивоа.СКЛ Дома од сабота Најт Оод. носи личност, забава и талент во најинтимните простори во вашиот дом со производи кои се движат од додатоци за капење и завеси за туширање, до крпи, завеси и пошироко. Без разлика дали вашиот стил е оптимист и модерен, или класичен И пријатен, SKL Home обезбедува изглед за комплимент на речиси секој декор. Комбинирајќи 40 + години искуство, глобална инспирација за дизајн и премиум измислици, SKL Home продолжува да го води патот во домашните додатоци. Вклучува 1 прозорец валанс. Лесен ткаен со плетење во кутија и контрастна горна и долна граница. 1. 5 " дијаметар прачка џеб. Користете сами или со координирање на ниво пар. 100% Полиестер. 48" х 13". Машинско перење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гори 1-компјутер Бафало Карирани француски Врата Завеса Слот Врвот Мал Краток Прозорец Завеса Прачка Џеб Затемнување Прозорец
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гори 1-компјутер Бафало Карирани француски Врата Завеса Слот Врвот Мал Краток Прозорец Завеса Прачка Џеб Затемнување Прозорец

Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Црна, Црна И Црвена, Сива, Зелена, Сина,Портокалова Матери

DEN 175.84