• Ново
Колекцијата на Линте Трендс Два тона ткаени пласмат памук 10 19 пакет

Колекцијата на Линте Трендс Два тона ткаени пласмат памук 10 19 пакет

Buyers rating:
DEN 239.84

Износ

Облечете ја вашата маса со овие класични 2 тони 100% памучни ткаени места за место. Секој пласман мери 13 "x 19 ". Доаѓа во сет од две пласмати облечете ја вашата маса со овие класични 2 тони 100% памучни ткаени места. Секој пласман мери 13 "x 19". Доаѓа во сет од форма на две плакати : правоаголник. 100% памук. Упатство за нега : Машинско миење. Поставете Големина : 2 пакет. Бои : морнарица, лушпа од јајце, 'рѓа, тиркиоза, злато, чоколадо, црна, сива, розова, таупе, портокалова боја.

Карактеристики

Производи во категоријата

Booginhead® PlaceMat за боење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Booginhead® PlaceMat за боење

Силиконскиот пласман за боење го олеснува вашето дете да го помине времето за јадење Се одликува со суп�

DEN 239.84