• Ново
Corelle Counterart 11 17 Реверзибилен Patton PlaceMat

Corelle Counterart 11 17 Реверзибилен Patton PlaceMat

Buyers rating:
DEN 431.84

Износ

Преклопувањето на текстурите и античките блокови во боја надополнуваат различни поставки за украси за дома. Контра -реверзибилниот пласмат, Патон : Преклопувањето на текстурите и античките блокови во боја надополнуваат разновидност на поставки за украси на домови од двете страни со комплементарни обрасци - 11 "x 17".

Карактеристики

Производи во категоријата

Booginhead® PlaceMat за боење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Booginhead® PlaceMat за боење

Силиконскиот пласман за боење го олеснува вашето дете да го помине времето за јадење Се одликува со суп�

DEN 239.84
Драп пласмати, памук, розова
  • Ново
Оценка на клиентот:

Драп пласмати, памук, розова

Моите пласмани за драп, памук, розови розови пласмати 100% памук имаат висока апсорпција, пријатен тексти�

DEN 0.67