• Ново
Обетки од легура на леса со зелена кадифена легура

Обетки од легура на леса со зелена кадифена легура

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Ознаки за легури на легури на леса со зелена кадифена топка за жени. Леса Микеле, основана во 2000 година, е посветена на дизајнирање и дистрибуирање на најсеопфатниот избор на убава, добро цени за моден и убав накит на пазарот. Сите накит произведени од LESA Микеле се создаваат со највисоки стандарди по квалитет, користејќи мешавина од материјали, вклучувајќи сребро и не'рѓосувачки челик. Трендот управувана мода ја исполнува класичната елеганција направена со модерната жена во умот. Карактеристики : Обетки со зелена кадифена топка. Затворање : притисок. Димензии : 2.19 "x 2.12" x .39 ". Бродови со бесплатна торбичка за подароци. Поддршка за обетки за кликнување.

Карактеристики

Производи во категоријата

Моден Прстен ПИЛА Прекрасен Црн Прстен Од Легура На Бакар Инкрустиран Со Квадратни Циркони Во Различни Бои Одлични Подароци
  • Ново
Оценка на клиентот:

Моден Прстен ПИЛА Прекрасен Црн Прстен Од Легура На Бакар Инкрустиран Со Квадратни Циркони Во Различни Бои Одлични Подароци

Дами Модерен Црн Прстен Од Легура На Бакар Со Циркон Инкрустиран Во Осум Боикарактеристика : големина Н�

DEN 239.84
Готски Стил Три-парче Прстени Во Собата За Жени Мода Елегантен Тиркизна Циркон Свадба Свадба Партија Секси Прстен Накит Подарок
  • Ново
Оценка на клиентот:

Готски Стил Три-парче Прстени Во Собата За Жени Мода Елегантен Тиркизна Циркон Свадба Свадба Партија Секси Прстен Накит Подарок

Материјал : Легура : onesize Color : Злато, Silver Notice : Креативен тиркизен дијамантски триделен женски прстен во н�

DEN 255.84
Диносаурус Прстени-Накит -
  • Ново
Оценка на клиентот:

Диносаурус Прстени-Накит -

Диномите Винилните прстени имаат поделени грбови за максимална удобност Одлично за роденденски забави

DEN 1.00
18к Бело Злато Делфин Приврзок
  • Ново
Оценка на клиентот:

18к Бело Злато Делфин Приврзок

Произведени исклучиво За Накитопсесија Ова е прекрасен приврзок за делфин од бело злато ОД 18к Овој прив

DEN 1.33