• Ново
Едноставен Прстен Од Титаниум Челик Женски Прстен Цртан Филм Симпатичен Прстен За Накит

Едноставен Прстен Од Титаниум Челик Женски Прстен Цртан Филм Симпатичен Прстен За Накит

Buyers rating:
DEN 239.84

Износ

Едноставен Прстен Од Титаниум Челик Женски Прстен Цртан Филм Симпатичен Прстен За Накиткарактеристики : 1. Инспирација : лесен. Кога го правите она што ви се допаѓа, ќе бидете во најдобра состојба, затоа ве молиме следете ја вашата страст и светлина!2. Големина : Секој прстен е направен од нас, затоа ги поздравуваме сите 6,7,8,9,10,11,12,13 (Сад). Ве молиме измерете пред да нарачате.3. Уникатен подарок : Сјај за вас, сметајте го овој пријатен прстен. Многу е погоден за какви било прилики за подароци, или само обезбедува дневни изненадувања за вашата сестра, ќерка, внука, најдобра пријателка, мајка итн. Идеални подароци за роденден, Божиќни подароци, Новогодишни подароци, подароци за дипломирање, подароци за дипломирање, подароци за дипломирање, подароци за венчавки, подароци За Денот на Вљубените, подароци За Денот на Вљубените, подароци за Денот на Вљубените, подароци За Денот на Мајката итн.4. Изберете висококвалитетни метали5. Погоден за забава или дневна облека.Големина : Прикажи сликаматеријал : титаниум челик боја : Погледнете ги имагенотите : поради рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки, ве молиме потврдете пред да нарачате.Поради различните позиции на сликата, може да има разлика во бојата, ве молиме разберете.Тие вклучуваат : 1_ Прстен Уникатен подарок : Сјај за вас, сметајте го овој пријатен прстен. Многу е погоден за какви било прилики за подароци, или само обезбедува дневни изненадувања за вашата сестра, ќерка, внука, најдобра пријателка, мајка итн.

Карактеристики

Производи во категоријата

Моден Прстен ПИЛА Прекрасен Црн Прстен Од Легура На Бакар Инкрустиран Со Квадратни Циркони Во Различни Бои Одлични Подароци
  • Ново
Оценка на клиентот:

Моден Прстен ПИЛА Прекрасен Црн Прстен Од Легура На Бакар Инкрустиран Со Квадратни Циркони Во Различни Бои Одлични Подароци

Дами Модерен Црн Прстен Од Легура На Бакар Со Циркон Инкрустиран Во Осум Боикарактеристика : големина Н�

DEN 239.84
Обетки Мијуадкаи Едноставни Гроздобер Обетки За Тинејџерки Минималистички Пирсинг Столпчиња Трендовски Обетки Накит Л Една Големина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Обетки Мијуадкаи Едноставни Гроздобер Обетки За Тинејџерки Минималистички Пирсинг Столпчиња Трендовски Обетки Накит Л Една Големина

Удобно Вклопување : овие едноставни, но убави Обетки се парче накит што ќе ги натера сите да ви дадат ком�

DEN 1.00