• Ново
Уникатни Поволни Цени Сензор За Висина На Висина На Воздушна Суспензија На Задната Десна Страна за Бмв 3.0 јас 2000-2007

Уникатни Поволни Цени Сензор За Висина На Висина На Воздушна Суспензија На Задната Десна Страна за Бмв 3.0 јас 2000-2007

Buyers rating:
DEN 1295.84

Износ

Карактеристика : главната цел на сензорите за висина на возењето за системот за воздушна суспензија е Да и обезбедат на Електронската Контролна Единица (ЕКУ) информации за висинската положба на каросеријата на возилото. Сензорот за ниво на висина на возење со суспензија е добар дел за замена за скршениот. Изработен од пластика и метален материјал, издржлив за долготрајна употреба. Внатрешни и сложени делови за автомобили, се препорачува професионална инсталација. Ова е не-ОЕМ производ, само додаток. Фитмент : За Бмв Х5 3.0 јас 2000-2007, За Бмв Х5 4.4 јас 2000-2007, За Бмв Х5 4.8 е 2004-2006. Пакет Вклучени : 1 Парчиња Суспензија Возење Висина Ниво Сензор. Единствени Поволни Цени 37146755045 Задна Десна Страна Сензор За Висина На Воздушна Суспензија За Бмв X5 3.0 i 2000-2007 Материјал : Пластика, Метал, Боја : Црна, Големина : 7, 7x5, 1x3, 2cm / 3.03 "x2, 01 " x1, 26"(L*W*H), Пин Број : 6, Место На Возилото : Задно десно. Ое Број : 37146755045. Натпревар за вашиот оригинален. Тоа е добра замена за старата или скршената. Ве молиме дозволете 3-5мм разлики поради рачно мерење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ајрин ИНЕВЕНТ Тркалезна столица со тркала високо прилагодливи бар седишта за столче за вртење на столчето за масажа на салонот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ајрин ИНЕВЕНТ Тркалезна столица со тркала високо прилагодливи бар седишта за столче за вртење на столчето за масажа на салонот

Опис : Тој е високо прилагодлив (18.1124 инчи), може да ја прилагодите неговата надморска височина за да ја з�

DEN 959.84
Gloria Vanderbilt Women's Amanda Classic Classic Tapered Jean
  • Ново
Оценка на клиентот:

Gloria Vanderbilt Women's Amanda Classic Classic Tapered Jean

Gloria Vanderbilt Amanda Core Jean е оригиналното вклопување решение Jeanан Класичното вклопување седи на природна поло�

DEN 720.00
Пјер Ане „Скараб“ платно уметност
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пјер Ане „Скараб“ платно уметност

Уметник : Пјер Анекссубјект : животни Стил : Модерни многу фотографи, чии дела сега висат во уметнички га�

DEN 1071.84