• Ново
Кембел Хаусфелд Пиштол За Прскање Под Притисок

Кембел Хаусфелд Пиштол За Прскање Под Притисок

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Кембел Хаусфелд (DT701100) е пиштол за прскање со низок притисок дизајниран да ги испрска сите материјали со низок до висок вискозитет. Најдобро за покривање поголеми површини и прскање потешки течности. Пиштолот за прскање има 2 внатрешни капачиња за мешање за контроли на шаблони, кружни и рамни. Овој пиштол за прскање е испорачан со 20оз. гравитација храна чаша. Прилагодливата контрола на течноста помага при лесно чистење и го минимизира отпадот од материјалот оставен во канистерот. Се одликува со композитно тело кое е лесно и издржливо. Идеален за покривање поголеми површини и прскање потешки материјали.

Карактеристики

Производи во категоријата

Уникатна Геометриска Решетка За Разбој Фриз Тепих Од Слонова Коска Сива 6' 1 Квадратна Решетка Традиционална Совршена За Трпезарија
  • Ново
Оценка на клиентот:

Уникатна Геометриска Решетка За Разбој Фриз Тепих Од Слонова Коска Сива 6' 1 Квадратна Решетка Традиционална Совршена За Трпезарија

Од Колекцијата Фриз Со Решетки, овој тепих со геометриски дезен е инспириран од решетките во лозјата на

DEN 2.00
Валки Самерлајт ЛЕД Слушалки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Валки Самерлајт ЛЕД Слушалки

Секоја човечка клетка ја синхронизира својата активност со сонцето — главниот извор на енергија за пов

DEN 415.84
Карсон-Делоса Права Граница
  • Ново
Оценка на клиентот:

Карсон-Делоса Права Граница

Нагласете ја темата во училницата или разубавете обична огласна табла со шарени "Од Овој Збор" граници...

DEN 175.84