• Ново
Вокер Издувен Стандард Епа Универзален Катализатор Одговара избери: ФОРД РЕНЏЕР, 1988-ФОРД БРОНКО ВТОРИ

Вокер Издувен Стандард Епа Универзален Катализатор Одговара избери: ФОРД РЕНЏЕР, 1988-ФОРД БРОНКО ВТОРИ

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Дизајниран да го обезбеди потребното намалување на емисиите на издувните цевки и да ги исполни барањата ЗА емисии НА ЕПА Со сигурна усогласеност, Универзалните Катализатори На Вокер се достапни за возила пред ОБДИ (1995 и постари). ТРАЈНИ Карактеристики нерѓосувачки челик тело со алуминизирана цевка и топлина штитови за издржливост. Епа во согласност за употреба на возила пред ОБДИ, 1995 и постари. Не е законски за продажба или употреба во КАЛИФОРНИЈА. Правни ВО ЊУЈОРК и МЕНЕ на сите пред-ОБД возила само. Консултирајте се со прописите за резервни конвертори на вашата држава за детали. ФЛЕКСИБИЛНО РЕШЕНИЕ прилагодливи карактеристики на дизајнот проширливи чаури за лесно поставување и може да бараат специјализирана изработка и/или заварување за инсталација. НЕ Е ПОТРЕБЕН ПРЕКИН Подготвени За работа со дизајн на школка за конвертор специфичен за апликацијата и компресија на подлогата, не е потребен прекин на конверторот по инсталацијата. ДИЗАЈН ВО СТИЛОТ НА ОЕ Се Одликува со алуминизирани топлински штитови кога е првично опремен, за да одговара на дизајнот НА ОЕ, заштитувајќи го подвозјето од топлина создадена од конверторот. Одговара Изберете : 1988 ФОРД РЕНЏЕР 6 Цил 2.9 Л 1988-1989 ФОРД БРОНКО ВТОРИ 6 Цил 2.9 Л 1985 НИСАН 300ЗХ 6 Цил 3 Л 1984 ДАТСУН 300ЗХ 6 ЦИЛ 3 Л 1987-1988 АУДИ 5000 ЦС КВАТРО 5 Цил 2.2 Л 1981-1982 АУДИ 5000 5 Цил 2.1 л 1984 АУДИ 5000 С Турбо 5 ЦИЛ 2.1 Л 1983 АУДИ 5000 5 Цил 2.1 Л И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО Во НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ За Да Проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Очила За сонце Поларизирани Очила За Сонце Флексибилни Момчиња Девојчиња Лесна Ув Заштита Деца Нераскинлива Црна ТАКТИЗАЦИЈА
  • Ново
Оценка на клиентот:

Очила За сонце Поларизирани Очила За Сонце Флексибилни Момчиња Девојчиња Лесна Ув Заштита Деца Нераскинлива Црна ТАКТИЗАЦИЈА

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Стил : Очила За Сонце, Поларизирани Очила За Сонце, Очи�

DEN 0.67
Триење Напојува Играчка Автомобили Притисни И Да Си Одат Возила Инженеринг Автомобил Воен Автомобил Оган Камион Чудовишта Камион
  • Ново
Оценка на клиентот:

Триење Напојува Играчка Автомобили Притисни И Да Си Одат Возила Инженеринг Автомобил Воен Автомобил Оган Камион Чудовишта Камион

Триење Напојува Играчка Автомобили Притисни И Да Си Одат Возила Инженеринг Автомобил Воен Автомобил Ог

DEN 1.67
Арти-Голема Машка Маица-Чатануга
  • Ново
Оценка на клиентот:

Арти-Голема Машка Маица-Чатануга

АртиксГолема Машка Маица Чатануга Висока Машка Голема Машка Маица Класичната удобност ја исполнува бо

DEN 0.67