• Ново
Уникатен Разбој Хелиос Утопија Килим Бургундско Сино 8' 10 ' Правоаголник Граница Традиционален Совршен За Дневна Соба Кревет Трпезарија Канцеларија

Уникатен Разбој Хелиос Утопија Килим Бургундско Сино 8' 10 ' Правоаголник Граница Традиционален Совршен За Дневна Соба Кревет

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Потресениот изглед на Овие Теписи За Собирање Утопија ќе му даде карактеристичен изглед на вашиот дом. Класичниот мотив на овој извонреден килим сигурно ќе ве задоволи. Додадете допир на час во секоја просторија со Колекцијата Утопија. Бургундија/8 '0 х 10' 0. 100% Извртени Двојно Предиво Полипропилен Фриз. Машински Изработени. Област Килим. Турција. Семејна Соба; Домашна Канцеларија; Кујна; Трпезарија; Детска Соба; Спална Соба. 0,5 Инчи. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Внатре. За да ги отстраните сите набори, превртете го килимот наопаку и превртете се во двете насоки, вршејќи притисок. Вашиот килим ќе лежи рамно за неколку дена. Сликите и димензиите на килимот се што е можно попрецизни. Димензиите и боите може малку да се разликуваат.

Карактеристики

Производи во категоријата

Skechersенски ветре Кали Клиз 2.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Skechersенски ветре Кали Клиз 2.

Празнични бои и удобна удобност се комбинираат во Skechers Foamies® : Cali Breeze 2.0 чевли на пацифичкиот брег...

DEN 239.84
Дете од моето девојче печатено стр
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дете од моето девојче печатено стр

Вашето мало девојче ќе изгледа толку симпатично во комбинација во ова мое дете од бебето Девојче од беб�

DEN 1.00
&H Крајната Акции Резервоарот De-Icer
  • Ново
Оценка на клиентот:

&H Крајната Акции Резервоарот De-Icer

Клиентите На К немаа друг избор освен да ги купат овие скапи за да управуваат со одмрзнувачи, дури и кога

DEN 2.67