• Ново
Нурисон Гарден Партија Внатрешна Надворешна Традиционална Решетка Јаглен 2'2 7'6 Област Килим

Нурисон Гарден Партија Внатрешна Надворешна Традиционална Решетка Јаглен 2'2 7'6 Област Килим

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Зачудувачки по својата шик едноставност, Колекцијата За Забави Во Градината На килими на отворено од Нурисон е рамно ткаена за прекрасен тон, текстура и издржливост. Одликувајќи се со низа прекрасни неутрални палети на бои во класичен и современ дизајн, овие извонредни килими беспрекорно ќе се лизгаат во секој амбиент. Во победничките нијанси на бел и јаглен, дијамантскиот дизајн е целосно лесен во својата елеганција. Оваа Земја страна надворешна површина килим Од Nourison е рамен ткаени од извонредна 100% полипропилен за изглед, се чувствуваат и долги носат кои се крајно незаборавни. Добро се држи дури и под густ надворешен сообраќај на стапалата. Лесно чистење и одржување - само исплакнете со црево и исушете го на воздух. Килим рампа препорачува. Боите може да варираат во изгледот од сончева светлина до внатрешно осветлување. Поради деталната конструкција на нашите килими, и рачно изработени и машински изработени, големини може да варираат до три инчи во ширина или должина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Dayco V-Појас-Алатка-21 32
  • Ново
Оценка на клиентот:

Dayco V-Појас-Алатка-21 32

Дополнителен Погонски Ремен кабелот од fiмидни влакна ја стабилизира должината на ременот што го прави �

DEN 865.92
Млазница за Миење На Шофершајбната дорман За Специфични Модели На Џип Доџ Одговара изберете: 2008 - ЏИП ЛИБЕРТИ, 2006-ЏИП КОМАНДАНТ
  • Ново
Оценка на клиентот:

Млазница за Миење На Шофершајбната дорман За Специфични Модели На Џип Доџ Одговара изберете: 2008 - ЏИП ЛИБЕРТИ, 2006-ЏИП КОМАНДАНТ

Млазницата за миење затнат или протекување? Оваа млазница за замена одговара на вклопувањето и функциј�

DEN 2271.20