• Ново
Професор Загатка-Игри Академија-Чистач Лов Игра На Табла

Професор Загатка-Игри Академија-Чистач Лов Игра На Табла

Buyers rating:
DEN 367.84

Износ

Тоа е трка со времето во оваа игра за лов на чистачи со брз оган! Играчите наизменично се вртат за придавки и цртаат именски картички за да видат кој предмет во домаќинството треба да го најдат. Дали тоа ќе биде сјаен ѓердан или жолт чорап? Играчите потоа имаат две минути да се тркаат низ домот и да ја бараат својата награда! Гарантирано со часови семејна забава. Кои богатства ќе ги откриете со оваа топси-турви игра? 1 од 6 производи Во Опсегот На Академијата За Игри На Професорот Мозаик. Тип На Производ : Семејство Интерактивна Игра. Број На Играчи : 2-6 играчи. Возраст : 5 до 100+.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мотор Хармоничен Балансер П Н: 102222
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мотор Хармоничен Балансер П Н: 102222

АТП Мотор Хармоничен Балансер П / Н : 102222 Атп Грејверкс Хармоничните Балансери се висококвалитетна алте�

DEN 607.68
Триење Напојува Играчка Автомобили Притисни И Да Си Одат Возила Инженеринг Автомобил Воен Автомобил Оган Камион Чудовишта Камион
  • Ново
Оценка на клиентот:

Триење Напојува Играчка Автомобили Притисни И Да Си Одат Возила Инженеринг Автомобил Воен Автомобил Оган Камион Чудовишта Камион

Триење Напојува Играчка Автомобили Притисни И Да Си Одат Возила Инженеринг Автомобил Воен Автомобил Ог

DEN 1.67
Очила За сонце Поларизирани Очила За Сонце Флексибилни Момчиња Девојчиња Лесна Ув Заштита Деца Нераскинлива Црна ТАКТИЗАЦИЈА
  • Ново
Оценка на клиентот:

Очила За сонце Поларизирани Очила За Сонце Флексибилни Момчиња Девојчиња Лесна Ув Заштита Деца Нераскинлива Црна ТАКТИЗАЦИЈА

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Стил : Очила За Сонце, Поларизирани Очила За Сонце, Очи�

DEN 0.67